logo

O nás

BALLOON LIGHT

Praha / Munchen / Berlin / Budapest / London / Roma / Dubai / Helsinki / Kyjev / Bratislava / Laverton NV-Australia / Valencia

Heliové balony

Prvotřídní, inovativní osvětlovací materiál, sestavení bezkonkurenční individuální nabídky, zkušený personál - to jsou přednosti firmy Balloon - light - Praha s.r.o., která se traduje od roku 1999.

Firma Balloon - light - Praha s.r.o. nabízí heliové balony k osvětlení interiérů či exteriérů. Při použití heliových balónů zůstává hladina světla stejná - výsledkem je tudíž měkké světlo téměř bez stínů. Tím je tento produkt využíván především ve filmovém průmyslu. Snažíme se neustále posouvat naše produkty novým trendům a potřebám zákazníků. Nabízíme žluté (tungsten), bílé (HMI) i míchané (tungsten + HMI) světlo. Pro každého zákazníka připravujeme individuální nabídku. Při problematických lokacích nabízíme i obhlídku daného místa s kvalifikovaným operátorem, který na místě doporučí velikost a výkon osvětlovacího balonu.

TV65%

FILM80%

FIREMNÍ AKCE30%

SPORT32%

FASHION SHOWS55%

KONCERTY45%

ARCHITEKTURA35%

Mobilita

Heliové balony je možné jednoduše a rychle přemístit v rámci lokace a není zapotřebí žádný rigging. Tím se ušetří mnoho času.

Ukázky
0

Projektů

0

Let zkušeností

0

Produktů

0

Lokací

Mnohostranné využití

efektivní řešení

Osvětlujeme filmové a televizní projekty, promo akce, sportovní přenosy, svatby, staveniště - zasvítíme cokoliv potřebujete.

Ukázky

Klienti

Naším cílem je dlouhodobá a úspěšná spolupráce.